Çuhadar Bungalov

Datça’nın en güzel koyunda, denize sıfır konaklama!

Türkiye’nin, coğrafyası, iklimi ve bakirliği ile ender yörelerinden biri olan Datça’nın en güzel koyu olan Palamutbükü’nde denize sıfır konumda hizmet vermekteyiz.

Bir tatilde aradığınız ne varsa hepsini bir araya toplamayı hedeflediğimiz işletmemiz; tertemiz, akvaryum gibi denizinde şezlong, şemsiye ve sahil, yeme içme ihtiyaçlarınız için aperatif mutfak ve alakart olarak hizmet veren restorantı ve 1+0, 1+1 ve 2+1 olarak toplamda 17 evimiz ile hizmetinizdeyiz.

Odalarımız, birbirinden bağımsız ve yalıtımlıdır. Odalar arasında yeteri kadar sosyal mesafe bulunmaktadır.

2010 Yılında faaliyete geçen işletmemiz, 2022 yılında yapılan düzenlemeler ile Genç, Dinamik ve Güleryüzlü ekibimiz ile siz değerli misafirlerimizi beklemekteyiz.

Mevcut kalitemizi siz konuklarımızın katkıları ile her geçen zaman biraz daha arttırarak standartlara uyan değil standartları belirleyen bir konuma gelmek temel amacımızdır.

Tatilinizi en iyi şekilde geçirmenizi temin etmek üzere sürekli kendimizi yenileyerek siz konuklarımıza en üstün hizmet anlayışı sunmayı hedefleyen işletmemizde sizleri evimize gelen misafirlerimiz olarak görmekte ve faaliyetlerimize bu doğrultuda yön vermekteyiz.

Yerinizi Hemen Ayırtın!

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?