ADRES

   Yaka Mah. Palamutbükü Sahil Yolu No : 358


TELEFON


Marmaris’e kadar gelişte genellikle bölünmüş yollar bulunduğu için konforlu bir seyahat imkanınız bulunmaktadır. Marmaris’ten Datça’ya kadar olan bölüm ise gidiş geliş şeritleri olarak, zaman zaman virajlı ve zorlu bir yoldur. Yavaş gelmeniz tavsiye edilir. Datça’ya gelmekle seyahatiniz son bulmamaktadır. Datça girişinde Palamutbükü ayrımı ile 25-30 dk daha zorlu bir yolculuğa hazır olun. Ancak vardığınızda tüm bu yolun yorgunluğuna değdiğine emin olabilirsiniz. Yorgunluk kahveniz bizden..

Dalaman Havalimanı : 175 km

Datça Transfer Firmaları: Havalimanından en konforlu olarak Datça Transfer firmaları ile 2 saat 30dk içinde gelebilirsiniz. Transfer servislerinin bazı seferleri Palamutbüküne’de gelmektedir. Bunu da planlama yaparken sormayı ihmal etmeyiniz.

Havaş: Dalaman Havalimanın’dan hareket eden HAVAŞ otobüsleri ile Marmarise 1 buçuk saatte, Marmaris’ten Datça’ya saat başı kalkan otobüs ile 1 Saat 15 dakika’da ulaşabilmektesiniz.

Datça merkeze geldikten sonra Palamutbükü dolmuşları ile Palamutbüküne yaklaşık 45 dkda ulaşabilirsiniz.


Bodrum/Milas Havalimanı : 250 km

Bodrum havalimanından Datçaya ulaşım imkanı daha kısıtlı olduğu için Bodrum / Milas Havalimanını kullanmanız tavsiye edilmemektedir. Havaalanından araç kiralama ile  Datça’ya karayolu ile yaklaşık 4 saatte ulaşılmaktadır.

Feribot: Bodrum merkezden günde 2 defa kalkan Bodrum – Datça Feribotu ile Datça Karaköy iskelesine 2 saatte ulaşabilmektesiniz. Bu yolculuğu araba ile de tamamlayabilirsiniz. Bunun için feribot saatlerine uygun olarak uçak planlaması yapmanız gerekmektedir.

Otobüs Şirketleri: Ankara, İstanbul ve İzmir gibi Büyükşehirler’den Datça’ya doğrudan sefer yapan otobüs firmaları da mevcuttur. Doğrudan otobüs bileti bulunmaması halinde Marmaris’e gelip oradan Datça minibüsleri ile ulaşım sağlanabilir.

MESAJINIZI İLETİN

İletişim Formu
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?